Seko sacensībām TV tiešraidēs!

Pasaules čempionāts orientēšanās sportā ir ļoti populārs skatītāju vidū. Un ne tikai klātienē, bet arī TV ekrānos, jo no sacensību vietām tiek nodrošinātas augstas kvalitātes tiešraides. Arī Latvijas simtgades lielāko orientēšanās pasākumu varēs vērot TV kanālos, mobilajās ierīcēs un citur internetā.

TV tiešraides veidos filmēšanas komanda no Čehijas. Šai komandai ir milzīga pieredze orientēšanās pasākumu filmēšanā, turklāt tā arī nodrošina Pasaules kausa biatlonā TV tiešraides.
Lai skatītājiem visā pasaulē parādītu ne tikai spēcīgākos un labākos orientieristus, bet arī Latvijas unikālo apvidu un kultūras objektus, WOC2018 komanda kopā ar TV komandu jau ir izvēlējušies labākās filmēšanas vietas.

Sacensības filmēs ar 10 TV kamerām, ko izvietos gan starta un finiša zonā, gan vairākās vietās distancē, un, lai nodrošinātu šīs lieliskās tiešraides, katrā distancē tiks izvilkti līdz 12 km optisko kabeļu. Tiešraidēs notikumus distancē izstāstīs profesionāli komentētāji, būs redzami LIVE rezultāti, turklāt, patiecoties GPS tehnoloģijām, tiešraižu skatītāji varēs sekot līdzi arī katra sportista maršrutam un gaitām distancē.

WOC2018 tiešraides translēs deviņu valstu televīzijas, un paredzams, ka tiešraides vēros vairāki simti tūkstoši orientēšanās sporta līdzjutēji un citi interesenti.
 
TV tiešraidi Latvijā nodrošina LMT Straume:
http://straume.lmt.lv/lv/video-saraksts/pc-orientesanas
 
Tiešraidēm var sekot arī internetā:
https://liveorienteering.com/#/event?id=5120

Par tiešraidi internetā plašāk var iepazīties:
https://orienteering.org/wp-content/uploads/2018/08/WOC2018-broadcast-info-v3.pdf
Tiešraide internetā ir maksas pakalpojums. Visa pakete (visu sacensību tiešraides ar komentāriem angļu un paralēli krievu valodā) maksā 20 eiro.
 
Sekojiet pasaules čempionātam WOC2018 arī sociālajos medijos:
https://orienteering.org/
https://liveorienteering.com/#/
http://www.facebook.com/IOFarena
http://instagram.com/iof_orienteering
https://twitter.com/IOForienteering
https://www.woc2018.lv/
https://www.facebook.com/woc2018latvia
https://twitter.com/woc2018latvia
 
Oficiālā mirkļbirka:
#WOC2018
#WOC2018latvia

NOSAUKUMA SPONSORS

Nokian Tyres

SPONSORI, ATBALSTĪTĀJI, ORGANIZATORI

IOF LOF Ministry of Education and Science Sigulda LiveRiga Krimulda True Story Turaida LEBM Daiļrade Koks Livonija print IKSD Siguldas Dizains Jana Seta OCAD ALL4O Ātrais torņu serviss RAMIRENT Xerox AlphaRent Sportident