Visi ceļi ved uz Siguldu! Aicinām klātienē atbalstīt Latvijas orientieristus cīņā par medaļām

Līdzi ņemot Latvijas karogus, skaļas balsis un labas emocijas, šajās dienās mērojam ceļu uz Siguldu, kur turpināsies pasaules čempionāts orientēšanās sportā. Atbalstīsim Latvijas orientieristus klātienē, jo mūsu sportistu mērķis ir tikt pie vēsturiska panākuma - izcīnīt medaļas arī stafetēs!
Siguldas apkaimē noskaidros čempionus trīs disciplīnās. 7. augustā “Fisher” slēpošanas centrā Laurenčos no pulksten 12.00 līdz 17.30 notiks sacensības vidējā distancē, 9. augustā Turaidā, Dziesmu dārzā no pulksten 14.00 sāksies aizraujoša cīņa par medaļām stafetēs, bet 11. augustā turpat Turaidā no pulksten 12.00 līdz 18.00 noritēs sacensības garajā distancē.
Latvijas sportistiem nepieciešams līdzjutēju atbalsts, jo mūsu orientieristi cer savās mājās izcīnīt medaļas. Ja sprinta distancēs neizdevās iecerētais – iekļūt labāko desmitniekā -, tad meža apvidū mūsu sportisti jūtas kā mājās. Jo pasaules čempionāts pirmo reizi arī notiek Latvijas orientieristu mājās! Tāpēc dosimies šajās dienās uz Siguldu, lai visai pasaulei kārtējo reizi pierādītu, ka Latvija patiešām ir sporta līdzjutēju lielvalsts!

Aicinām apmeklēt sacensības klātienē, jo pasaules čempionāts orientēšanās sportā ir aizraujošs skatītājiem, turklāt sacensību centri īpaši izveidoti tā, lai līdzjutēji nepalaistu garām ne startu, ne finišu, ne arī notikumus distancē, turklāt modernās tehnoloģijas ļauj arī no skatītāju tribīnēm sekot līdzi sportistu gaitām mežā.
Tāpat aicinām nepalaist garām arī apbalvošanas ceremonijas. Pasaules labākie orientieristi tiks sumināti 8. un 10. augustā pulksten 19.00 Siguldas stacijas laukumā, kur līdztekus medaļu pasniegšanai notiks arī atraktīvi koncerti un būs iespēja nofotografēties kopā ar uzvarētājiem. Vidējās distances apbalvošanas ceremonijas laikā 8. augustā priecēs ugunīgā dziedātāja Elza Rozentāle ar savu etno džeza grupu “Bur mani”, bet 10. augustā, kad medaļas saņems labākās izlases stafetēs, neaizmirstamu koncertu sniegs lieliskā bungu un dūdu mūzikas grupa “Auļi” - 6 dūdinieki, kontrabasists un 3 bundzinieki uz skatuves radīs tik spēcīgu un pozitīvu enerģijas lādiņu, ka aizraus katru klausītāju! Šīs apbalvošanas ceremonijas vadīs Rūta un Kaspars Dvinski.
Garās distances uzvarētāji tiks sumināti un pasaules čempionāta noslēguma ceremonija notiks 11. augustā pulksten 18.10 Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārzā.
Sacensību apmeklējums skatītājiem ir bez maksas! (Izņemot ieejas maksa Turaidas muzejrezervātā stafetes un garās distances sacensību laikā)!
 

NOSAUKUMA SPONSORS

Nokian Tyres

SPONSORI, ATBALSTĪTĀJI, ORGANIZATORI

IOF LOF Ministry of Education and Science Sigulda LiveRiga Krimulda True Story Turaida LEBM Daiļrade Koks Livonija print IKSD Siguldas Dizains Jana Seta OCAD ALL4O Ātrais torņu serviss RAMIRENT Xerox AlphaRent Sportident