Pievienojies WOC2018 organizatoru komandai!

2018. gads Latvijas orientēšanās sabiedrībai būs aktīvs, jo pie mums norisināsies Pasaules čempionāts orientēšanās sportā. Tajā pasaules labākie atlēti cīnīsies par medaļām piecās orientēšanās disciplīnās. Lai veiksmīgi šo pasākumu noorganizētu, bez brīvprātīgo palīdzētgribošās rokas neiztikt. Tāpēc mēs aicinām tevi pievienoties organizatoru komandai. Darba būs daudz, un katram atradīsies kas piemērots un interesējošs, ko darīt.

Lai pieteiktos, tev jābūt vismaz 15 gadus vecam. Mēs no tevis gaidām palīdzību vismaz trīs sacensību dienas, katrā pa astoņām stundām.

Brīvprātīgajiem mēs piedāvājam naktsmājas Siguldā, skolā uz grīdas ar saviem guļampiederumiem, ēdināšanu un transportu uz arēnām visās darba dienās, sacensību apģērbu (t-kreklu, vesti un cepuri), kā arī divus bezmaksas startus Latvia O-Week sacensībās.

Ja esi gatavs palīdzēt, lūdzu, aizpildi šo anketu, un mēs ar tevi sazināsimies.

Ar papildu jautājumiem var vērsties, rakstot uz volunteers@woc2018.lv.

WOC un O-week programma ir redzama šeit http://www.woc2018.lv/lv/o-week/

NOSAUKUMA SPONSORS

Nokian Tyres

SPONSORI, ATBALSTĪTĀJI, ORGANIZATORI

IOF LOF Ministry of Education and Science Sigulda LiveRiga Krimulda True Story Turaida LEBM Daiļrade Koks Livonija print IKSD Siguldas Dizains Jana Seta OCAD ALL4O Ātrais torņu serviss RAMIRENT Xerox AlphaRent Sportident