PRESEI

Laipni lūgti WOC 2018!
Ar prieku gaidām Jūs 35. pasaules čempionātā orientēšanās sportā!
 
Mediju akreditācijas kartes
Akreditācijas pieteikumu (vārds, uzvārds, medijs) sūtīt līdz ceturtdienai, 2. augustam, plkst. 14.00 uz e-pastu media@woc.2018.lv ar norādi “Akreditēšanās”.Akreditēties varēs arī pirms katras sacensību dienas, laicīgi par to informējot preses dienestu pa e-pastu media@woc2018.lv. Akreditācijas kartes un medijiem paredzēto komplektu varēsiet saņemt 2. augustā Sacensību centrā Raiņa ielā 3, Siguldā, preses konferences laikā 3. augustā, kā arī sacensību dienās Sacensību arēnās pie preses sekretāra Jura Vaidakova: (t: 29453838). 

Mediju telpas
Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem būs pieejama mediju telpa, kas atradīsies viesnīcā “Hotel Sigulda”, Siguldā, Pils ielā 6. Mediju telpa būs atvērta no 2. līdz 11. augustam, tajā būs bezmaksas bezvadu internets (WIFI), vairākas darba vietas un elektrības pieslēgums.
Mediju centri tiks nodrošināti visās sacensību arēnās. Visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem mediju centros tiks ierādīta konkrēta darba vieta. Informācija par darba vietu izvietojumu būs pieejama, ierodoties katrā mediju centrā.  Mediju centri būs aprīkoti ar visām nepieciešamajām komunikāciju iekārtām.  Būs bez maksas pieejams drošs bezvadu internets (WIFI), kā arī ātrs interneta savienojums ar kabeli, lai varētu ielādēt liela apjoma datus. Katrā darba vietā būs vismaz trīs elektrības rozetes. Sacensības būs iespējams vērot TV ekrānos. Būs pieejama bezmaksas kafija un uzkodas.

Mediju centru darba laiks sacensību arēnās
4. augusts, Sprinta kvalifikācija, sprinta fināls
Rīga, Rātslaukums: 8.00 – 20.00
5. augusts, sprinta stafete
Rīga, Āgenskalns, Uzvaras laukums (A. Grīna un Slokas krust.): 14:00-21.00
7. augusts, vidējā distance
Sigulda, Laurenči, “Fischer” slēpošanas centrs: 10.00-20.00
9. augusts, stafete
Sigulda, Turaidas muzejrezervāts, Dziesmu dārzs: 12.00-21.00
11. augusts, garā distance
Sigulda, Turaidas muzejrezervāts, Dziesmu dārzs: 09.00-21.00

Transports
Mediju pārstāvjiem ir jāizmanto savs transports. Atsevišķās sacensību dienās var tikt organizēts transports uz fotografēšanas vietām mežā. Katrā sacensību dienā tiks nodrošināta mediju autostāvvieta, kas atradīsies tuvu arēnai, izņemot sacensībām Rīgā 4. un 5. augustā – sprinta kvalifikācijai, sprinta fināliem un sprinta stafetei. 

Foto un video
Informatīvas sapulces notiks Mediju centrā katrā sacensību dienā, un precīzi sapulču laiki tiks nosūtīti visiem akreditētajiem mediju pārstāvjiem uz e-pastiem iepriekšējā dienā. Sacensību dienās visiem fotogrāfiem un video operatoriem sacensību vietā būs jāvelk speciāla fotogrāfiem paredzēta veste. Tās tiks izdalītas mediju centros arēnās sacensību dienās mediju sapulču laikā. Būs nepieciešams iemaksāt drošības depozītu 10 EUR apmērā, ko atgūsiet, nododot vesti atpakaļ.
Atbildes uz visiem jautājumiem attiecībā uz foto un video sniegs galvenais atbildīgais par foto -  Ojārs Millers +37126141414, (info.pieturvieta@gmail.com).
Organizatoru fotogrāfi no katrām sacensībām ielādēs lielu daudzumu fotogrāfijas, kuras būs pieejamas bez maksas mājaslapā www.woc2018.lv  un Flickr – atveriet saiti vai meklējiet “Forpersons”  Flickr meklētājā ar atslēgvārdu “WOC 2018”. Publicēšanas gadījumā, lūdzu, norādiet fotogrāfijas autoru.
 
Pasaules čempionāta programma
Programma pieejama: https://woc2018.lv/lv/programm/
 
Kontakti
Juris Vaidakovs
WOC2018 Preses sekretārs, kontaktpersona vietējiem medijiem
Telefons: 29453838, E-pasts: media@woc2018.lv

Baiba Rāta-Saliņa
WOC2018 Mediju centra vadītāja
Telefons: 29893328, E-pasts: media@woc2018.lv

 
Ojārs Millers

WOC2018 galvenais atbildīgais par Foto, sociālie mediji
Telefons: 26141414, E-pasts: info.pieturvieta@gmail.com

Čempionāta Logotipi:NOSAUKUMA SPONSORS

Nokian Tyres

SPONSORI, ATBALSTĪTĀJI, ORGANIZATORI

IOF LOF Ministry of Education and Science Sigulda LiveRiga Krimulda True Story Turaida LEBM Daiļrade Koks Livonija print IKSD Siguldas Dizains Jana Seta OCAD ALL4O Ātrais torņu serviss RAMIRENT Xerox AlphaRent Sportident